تبلیغات
طلوع عشق - روشهای رمانتیك بودن
دوستت دارم ، رازیست که در میان حنجره ام دق میکند ، وقتی که نیستی
درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

صفحات جانبی

نویسندگان

نظرسنجی

آمار وبلاگ

Admin Logo
themebox

Shadmehr Aghili - Entekhab

روشهای رمانتیك بودن

 

روش اول برای رمانتیک بودن


ازدواج خود را مامن و سر پناه امنی قرار دهید تا در آن زخم های خود را التیام بخشید . به معشوق خود تکیه کنید و بگذارید که او نیز به شما تکیه کند تا بدین وسیله زخم های او نیز التیام یابد ... .

 

روش دوم برای رمانتیک بودن
معجون عشق:توجه ، محبت ،قدر دانی،3بار در روز هر بار 3دقیقه از معجون عشق به معشوق خود بخورانید تا قلب و روح او را سیراب کنید، سپس ببینید که چگونه مقابل دیدگان شما از خوشحالی ،رضایت و احساس خوشبختی خواهد درخشید.

روش سوم برای رمانتیك بودن

از روی انتخاب و برخاسته از میل و رضایت ، عشق بورزید نه از سر اجبار و اصرار . فقط با این شرایط است كه عشق ورزیدن به تجربه ای رضایت بخش و ارضا كننده تبدیل خواهد شد. گاهی اوقات "نه" گفتن همان گوش دادن به ندای كوچك درونی خودتان و برآوردن آن است.

روش چهارم برای رمانتیك بودن
بگذارید كسانی كه دوستشان دارید بفهمند چقدر به آنها عشق می ورزید. هرگز این حقیقت را از آنها مخفی نكنید . هرگز كلمات محبت آمیز خود را برای آینده ای دور" پس انداز" نكنید.هیچ گاه عشق ورزیدن را به تعویق نیندازید و هرگز آنان را كه دوستشان دارید ترك نكنید .

روش پنجم برای رمانتیك بودن

هرگز برای عشق ورزیدن منتظر تخت خواب نشوید . از لحظه لحظه ی زندگیتان به منظور عشق ورزیدن ، آن هم با تمام وجود و از اعماق قلب خود استفاده كنید و بهره جویید .

روش ششم برای رمانتیك بودن
هر روز سه بار و هر بار به مدت 30 ثانیه ،به همسر خود عشق بورزید . خواهید دید كه در طول روز ، همواره به یاد همسرتان خواهید بود . و در خود جاذبه ی بیش تری نسبت به او احساس خواهید كرد . به طوری كه در انتظار عشق ورزیدن بیست ثانیه ای بعدی سر از پا نخواهید شناخت .

روش هفتم برای رمانتیك بودن
عشق و نیاز به معشوق را آتشی ببینید كه به خرمن جانتان افتاده است . هر بار كه به معشوق خود عشق می ورزید تصور كنید این عشق با حرارت و نیاز از دست شما به بدن او منتقل می شود و جسم و جانش را به لذت و سرور مشتعل می نماید و قلب و روحش را با شعف و شادمانی سیراب می كند.

روش هشتم برای رمانتیك بودن
دست كم هفته ای یكبار ، اوقاتی را به تخلیه و حل و فصل تنش های روحی و احساسی تولید شده میان خود و معشوقتان اختصاص دهید . سپس تمامی حقیقت را در مورد احساساتتان با او در میان بگذارید . هر آنچه از رفتار و گفتار او را كه تمام و كمال هضم و جذب نكرده اید، دوباره مطرح بكنید و به احساسات او نیز در این باره گوش فرا دهید.

روش نهم برای رمانتیك بودن
از اهداف روحی و احساسی ای كه در ازدواج خود تعقیب می كنید لیستی تهیه كرده و آن ها را با نامزد/همسر خود در میان بگذارید . آرمان هایی را كه ازدواج خود به دنبال تحققشان هستید حتما" به اطلاع او برسانید .

روش دهم برای رمانتیك بودن

هنگامی كه احساس می كنید در مقابل احساسات نامزد/همسرتان جبهه گرفته اید یا در مقابل آن ها از خود مقاومت نشان می دهید ، لحظه ای بایستید و درنگ كنید . سپس از خودتان بپرسید : آیا او هم با احساسات خود به چیزی اشاره نكرده است كه من از روبرو شدن و كنار آمدن با آن سرباز می زنم .

روش یازدهم برای رمانتیك بودن

با دیدگان خود به معشوق خود عشق بورزید . بیاموزید كه چگونه آگاهانه و با هوشیاری به دنبال زیبایی های او بگردید و شكوه ،اعجاز و ظرافت های واقعی و طبیعیش را دریابید .

روش دوازدهم برای رمانتیك بودن

با نگاه كردن به همسر خود او را بستایید و تحسین كنید . با صحبت كردن به همسر خود عشق بورزید و او را شریك زندگی خود در تمامی لحظات بدانید.

روش چهاردهم برای رمانتیك بودن
هنگامی كه نامزد /همسرتان عصبانی و خشمگین می شود او را كودك آزرده و رنجیده ای ببینید كه نمی داند چگونه تقاضای همیاری ،آرامش و همدلی كند . این عمل به شما كمك خواهد كرد تا با خشم و عصبانیت از خود واكنش نشان ندهید بلكه با عشق ورزی و پذیرش به او پاسخ دهید
.

روش پانزدهم برای رمانتیك بودن
به هنگام عشق ورزیدن،احساسات و عواطف خود را نیز با معشوق قسمت كنید.درونیات خود را با او در میان بگذارید. احساسات خود را به او نشان دهید.هم چنین خواسته ها و نیازهایتان،عمیق ترین احساسات قلبی و نیز عشق خود را با تمامی عمق و وسعت آن به او ابراز كنید.

روش شانزدهم برای رمانتیک بودن

با معشوق به گونه ای رفتار کنید که گویی طفل تازه تولد یافته ای است : شکننده و آسیب پذیر . به جز دوستان ،حامیان و زوج هایی که با عشق متقابل با یکدیگر رفتار می کنند ، شخص دیگری را به اطراف او راه ندهید . درست همان گونه که به جز دوستداران و خیر خواهان کودک تازه تولد یافته تان ، حضور کسی دیگر را پیرامون او تحمل نمی کنید.

روش هفدهم برای رمانتیک بودن
قلب و روح معشوق را با کلمات و واژه های محبت آمیز و عاشقانه سیراب سازید . جز عشق و محبت و صفا چیز دیگری را به پای او نریزید . بگذارید زندگی شما سراسر عشق و محبت شود.

 روش هجدهم برای رمانتیک بودن
هنگامی که با همسر خود صحبت می کنید به جز عشق او از چیزهای دیگر چشم پوشی کنید . با تمام وجود عشق بورزید و بگذارید زندگی شما سراسر عشق و محبت شود
.

روش نوزدهم برای رمانتیک بودن

هنگامی که در روابط خود با نامزد / همسرتان با مشکلی مواجه شدید هرگز به روابط عشقی نامشروع پناه نبرید . اگر نسبت به چنین روابطی احساس نیاز می کنید آن را هشداری دال بر این بدانید که ازدواجتان با مشکل روبه رو شده است . از انرژی های خود برای بهبود بخشیدن و یا تکامل ازدواجتان استفاده کنید
.

روش بیستم برای رمانتیک بودن

ارتباط بیشتری میان خود و معشوقتان برقرار کنید، آن هم نه فقط بین بدن هایتان بلکه میان افکار، قلب ها و روح هایتان . هر چه ارتباط میان خود را قوی تر و عمیق تر سازید بافت ازدواجتان نیز استحکام و دوام بیشتری خواهد یافت
.

روش بیست و یکم برای رمانتیک بودن

هنگامی که با همسر خود ، روابط زناشویی دارید آن را بزرگداشت و گرامی داشت زندگی و ازدواجتان ببینید و از نیروی آن برای تحکیم این ازدواج استفاده کنید . با این روش می توانید لذت جسمانی صرف را به وجد ، شعف و سرور فیزیکی - جسمانی و نیز احساسی _ عاطفی بدل نمایید
.

روش بیست و دوم برای رمانتیک بودن

جرات و شهامت روحی آن را داشته اشید که معشوقتان را با تمام وجود دوست بدارید و به او عشق بورزید . او را به درون خود راه دهید و اجازه دهید تا تمامی قسمت های وجودی شما را تمام و کمال - همان گونه که هستید - ببیند : توانمندی ها و ضعف ها ، امید ها و یاس ها ، آرزوها و ترس ها ، "بالغ " توانمند و آگاه و نیز کودک ترسیده و تنهایتان را
.

روش بیست و سوم برای رمانتیک بودن

هرگاه خواستید جوهره و ماهیت اصلی عشق را با تمام ژرفایش احساس کنید از همسر خود بخواهید صمیمانه شما را دوست بدارد و عشق بورزید تا ارتباط محبت آمیزتان را دوباره باز یابید
.

روش بیست و چهارم برای رمانتیک بودن

خواسته ها و نیاز های خود را گرامی و محترم بشمارید . این نیاز ها و خواسته های تان هستند که به شما فرم انسانی و نیز احساس سر زندگی و زنده بودن می دهند . هر چه بیش تر با نیاز ها و خواسته های طبیعی خود در تماس باشید و آن ها را ابراز کنید ، عشق ، شور ، حرارت ، رضایت و غنای بیش تری را در روابط خود تجربه خواهید کرد
.

روش بیست و پنجم برای رمانتیک بودن

بیاموزید جز حقیقت ، چیزی به معشوق خود نگویید . این حقیقت محض ، کامل و بی کم و کاست است که تنها روزنه ی امید ازدواجتان به شمار می رود . حقیقت ، شما را آزاد خواهد ساخت و آزادی نیز به شما این امکان را خواهد داد تا سبکبالانه عاشق شوید و عاشق نیز بمانید
.

روش بیست و ششم برای رمانتیک بودن

جادو و اعجاز عشق را چنان میان خود و همسرتان زنده نگه دارید که گویی ، دارای یک ماجرای عشقی همیشگی با او هستید
!

روش بیست و هفتم برای رمانتیک بودن

تمامی سعی و تلاش خود را بکار گیرید تا هر گونه احساسات و عواطف منفی را میان خود و نامزد / همسرتان برطرف کنید . چنان چه این احساسات را حل و فصل نکنید آن را به ارتباط زناشویی بعدی خود نیز انتقال خواهید داد
.

روش بیست و هشتم برای رمانتیک بودن
ازدواج رمانتیک خود را به خدا یا نیرویی برتر بسپارید تا آن را از گزند حوادث و بلاها محفوظ بدارید و به خود نیرو بخشید . همانا این گرامی داشت و بزرگداشت منبع و سرچشمه ی عشقی است که در یکدیگر یافته اید . این همان طلب کردن روشنی و بصیرتی است که برای گسترش و رشد مستمر این هدیه و موهبت الهی بدان نیاز دارید .

روش بیست و نهم برای رمانتیک بودن

هنگامی که شما و معشوق در راه عشق خود با مشکلات و سختی هایی روبه رو شدید به یاد بیاورید که شما و او به دلایلی همسفر شده اید . فقط برخاسته از این حس عمیق باز شناختن و به یاد آوردن است که می توانید خشم و انزجار خود را هر چه سریع تر تخلیه کرده ،رنجش و آزردگی را پشت سر گذاشته و به بخشش و عشق برسید . سپس دوباره خواهید توانست پیوند جاودانه ی خود را که همواره در زیر این گونه احساسات مدفون بوده ،باز یابید .

روش سی ام برای رمانتیک بودن

عشق ورزیدن را انتخاب کنید . عشق خود را ابراز و آن را با دیگران قسمت کنید . عشق تان را پنهان نکنید بلکه آشکار و روشن نشانش دهید . منتظر نمانید که احساسی تند و آتشین از عشق بر شما چیره شود تا در نهایت اقدامی صورت دهید . بدانید که با برگزیدن عشق ، نه فقط معشوق را خرسند و خوشحال خواهید ساخت بلکه عشق خود را نیز با قوت و عمق بیش تری احساس خواهید کرد و شادی و شادمانی را برای خود به ارمغان خواهید آورد .

روش سی و یکم برای رمانتیک بودن

هنگامی که به دیدگان معشوق خیره می شوید به خود اجازه دهید تا مانع ها ، فاصله ها و جدایی ها را زیر پا گذاشته و در نورید تا پس در یک لحظه ، روح شما و معشوق یکدیگر را لمس کنند .

روش سی و دوم برای رمانتیک بودن

کودک ترسیده و آسیب پذیر درون همسرتان را شناسایی کنید . آمال و آرزوهای او را باز شناسید ، عطش خواستن او را سیراب کنید ... خوبی های روح او را دریابید ... حال ، باز هم ژرف تر بنگرید و به دنبال عشق بگردید . معشوق را نمودی کامل ، خالص و بی عیب و نقص از عشق ببینید .

روش سی و سوم برای رمانتیک بودن

توانایی و قابلیت عشق ورزیدن ، بزرگ ترین موهبتی است که در اختیار دارید . اعجاز حیات و زندگانی را با جشن گرفتن لحظه به لحظه ی آن ، بزرگ و گرامی بدارید . موهبت عشق را با عاشق بودن و " الگو " و "مظهر" عشق بودن ارج نهید و گرامی بدارید .

روش سی و چهارم برای رمانتیک بودن
برای بروز و ظهور خلاقیت های خود ، فعالیت های خلاق و رضایت بخش مناسبی بیابید تا ازدواجتان به صورت تنها منبع و یگانه تکیه گاه انرژی های خلاق شما در نیاید
.

روش سی و پنجم برای رمانتیک بودن

هرگز سعی نکنید خود را در مقابل معشوق تحقیر کنید و یا کوچک و ناچیز جلوه دهید . چنان چه قسمتی از بخش های وجودی خود را دوست ندارید یا نمی پسندید ، آن را تغییر دهید . سپس هنگامی که از شما تعریف یا تمجید می کنند به گفتن "متشکرم" اکتفا کنید و هرگز برای تعدیل یا بی اهمیت جلوه دادن نکات مثبت و توانایی های خود چیزی نگویید
.

روش سی و ششم برای رمانتیک بودن

خود را متعهد سازید تا بیاموزید آن گونه که معشوق به راستی استحقاق آن را دارد به او عشق بورزید . از او بپرسید : "چگونه می توانم تو را بیش تر دوست داشته باشم ؟" ، "چگونه می توانم این احساس را به تو منتقل کنم که بسیار دوست داشتنی هستی ؟
"

روش سی و هفتم برای رمانتیک بودن

حتما" درباره ی تمامی آن چه شما را ناراحت می کند یا عصبانی کرده با نامزد / همسر خود صحبت کنید
.

روش سی و هشتم برای رمانتیک بودن

به خود اجازه دهید عشق ورزیدن را بیاموزید . هر آنچه را در باب عشق وجود دارد بشنوید ، بخوانید و یاد بگیرید . هرگز فرض نکنید که در مکتب عشق "همه چیز دان " هستید .نوشته شده توسط :مینا. پیام
چهارشنبه 16 آذر 1390-17:25
نظرات() 

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.